فرمولاسیون نرم کننده ی حوله و لباس در شیمیچی

نرم کننده ی حوله و لباس

دلیل استفاده از نرم کننده ی حوله  و لباس

دلایل زیادی وجود دارد که ما به دنبال نرم کننده های حوله و لباس هستیم. اما مهم ترین دلیل، برخورد مستقیم لباس ها با پوست بدن است.

در نتیجه بسیار مهم است که سطح برخورد پارچه ی لباس با پوست زبر و خشک نباشد زیرا احساس ناخوشایند و آزار دهنده ای را ایجاد می کند.

موارد دیگر در استفاده از نرم کننده های حوله و لباس، رفع چین و چروک لباس ها، حذف الکتریسیته پارچه و خوشبو شدن و رایحه ی دلچسب است.

رختشویی مناسب

استفاده از لباسشویی تبدیل به یک عادت برای افراد شده است. از طرفی به دنبال داشتن لباس هایی نرم و لطیف، با رایحه ی خوش و بدون چین و چروک هستیم.

در این حالت استفاده از نرم کننده به اندازه ی مواد شوینده ضروری می شود. اما تا به حال به کارایی نرم کننده و اینکه تا چه اندازه بر هر لباس در ماشین لباسشویی موثر است  فکر کرده اید؟

بسته به نوع استفاده ی شما نرم کننده ها کارایی مختلفی دارند. دلایل استفاده از نرم کننده های پارچه مشخص شده است. که علاوه بر نرمی، احساس مطلوب و کاهش اصطحکاک بین الیاف ها به کاهش چسبندگی ساکن بروی لباس شما کمک می کند. این امر باعث کاهش فرسودگی و افزایش دوام لباس شما بیشتر از شرایط مورد انتظار می شود.

مطالعه بیشتر:  پودر دستی لباسشویی| فرمولاسیون پودر لباسشویی

تلفن همراه و واتساپ: ۰۹۳۵۸۳۸۸۲۷۴

تلفن پشتیبانی: ۰۲۱۶۵۰۱۳۱۹۷ – ۰۲۱۶۵۰۱۳۲۰۶

نرم کننده های مختلف حوله و لباس

نرم کننده ی مایع، ورقه های خشک کن و توپک های خشک کن برابر نیستند.

سه نوع اصلی نرم کننده پارچه شامل  نرم کننده ی مایع ، ورقه های خشک کن و توپک های خشک کن می باشد که در بین آن ها نرم کننده های مایع در از بین بردن بو و نرم کردن لباس موثرترین گزینه است.

نوع مایع نرم کننده ای حوله و لباس معمولا کمی گران تر از دو نوع دیگر هستند. در حالی که ورق های خشک کن و توپک های نرم کننده و خشک کن از قیمت کمتری برخورد هستند اما معایبی نیز در استفاده با هر یک از آن ها وجود دارد.

روکش شفافی که روی ورق های خشک کن پوشش داده شده است می تواند در خشک کن شما باقی بماند و فیلتر را مسدود کند و یا پرزهای موچود در لباسشویی شما بیشتر کنند.

گلوله یا توپک های خشک کن با اینکه کم هزینه ترین نوع نرم کننده مورد استفاده هستند به طور معمول با پلاستیک بدون پشم ساخته شده و نکات زیست محیطی دارد. همچنین می توانند بر روی سطح لباس خراش و یا باعث نخ دهی شوند.

چگونه حوله ها را نرم نگه دارم؟

حفظ ویژگی های یک حوله کار بسیار دشواری است. سختی آب های شوینده ی لباس، اصطحکاک زیاد ایجاد شده روی پارچه  حوله می تواند نرمی و لطافت و در نهایت کارایی آن را به عنوان جاب آب بسیار کم کند.

مطالعه بیشتر:  فرمولاسیون نرم کننده حوله و لباس| خط تولید نرم کننده حوله و لباس

نکاتی را برای بهتر شدن حوله های:

به گذشت زمان و استفاده طولانی از حوله ها به علت ساختار پرزی باقیمانده ی ذرات ریز صابونی حاصل از شوینده در لا به لای پرزهای حوله جای میگیرند که این باعث ایجاد احساس سفتی روی حوله می کند.

پیشنهاد ما این است که با استفاده از مقدار کمتری مواد شوینده نسبت به میزان اولیه ی پیشنهاد شده برای شستشوی حوله، چرخه ی شستشوی ماشین لباسشویی سهولت بیشتری در از بین بردن قطعات مازاد و مزاحم صابون خواهد داشت.

در آب گرم بشویید.
آب گرمتر (در حدود  درجه حرارت بدن) مواد شوینده را بهتر جذب می کند و تجمع کمتری روی حوله های شما باقی می گذارد. همچنین می توانید قبل از افزودن حوله اجازه دهید مواد شوینده در واشر حل شود و سپس حوله ها را اضافه کنید ( فقط چرخش را شروع کنید ، شوینده اضافه کنید و یک یا دو دقیقه بعد حوله ها را اضافه کنید).

حجم لباس های موجود در ماشین لباسشویی را کاهش دهید

استفاده از مقدار زیادی لباس در یک دور شویش نه تنها باعث فشار اضافی به ماشین شوینده ی شما وارد می کند بلکه باعث می شود لباس و حوله ی شما فضای کافی برای چرخش و عبور مواد شوینده و آب از لا به لای منافذ آن را نداشته باشد.

بهترین نرم کننده ی حوله و لباس

همه بهترین ها را می خواهند. به این ترتیب به دنبال محصولی با کیفیت عالی هستند که نتایج با کیفیت بالایی را ارائه می دهد.

تهیه بهترین نرم کننده پارچه برای لباس خود و خانواده مهم است. زیرا خیالتان راحت است برای ایجاد راحتی که در طول روز برای خانواده ی خود به ارمغان می آورید.
مسئله ی انتخاب یک نرم کننده ی لباس و حوله بیشتر ممکن است از نظر ذهنی برای شما یک چالش باشد در نتیجه با اعتماد بر دانش متخصصان شیمیچی بهترین و نرم ترین احساس را برای پوسیدن لباس و استفاده از حوله های خود ایجاد کنید.

مطالعه بیشتر:  جرم گیر و ضدعفونی کننده ی گیاهی سطوح

برای کسب اطلاعات و مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید

تلفن همراه و واتساپ: ۰۹۳۵۸۳۸۸۲۷۴

تلفن پشتیبانی: ۰۲۱۶۵۰۱۳۱۹۷ – ۰۲۱۶۵۰۱۳۲۰۶

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام
سلام
شیمیچی پاسخگوی سوالات فنی شماست!