فرمولاسیون قرص خوشبو کننده و ضدعفونی کننده ی فلاش تانک در شیمیچی

قرص خوشبو کننده و ضدعفونی کننده ی فلاش تانک

هنگامی که به منزل کسی می روید، تنها دکوراسیون و تمیزی محل پذیرایی ملاک شما برای زیبا به نظر رسیدن آن مکان نمی باشد. زیرا ممکن است هنگام استفاده از سرویس بهداشتی ذهنیت کاملا منفی نسبت به آن مکان پیدا کنید. در نتیجه تمیزی و خوشبویی سرویس بهداشتی امری ضروری محسوب می شود.

استفاده از قرص فلاش تانک

امروزه در همه ی سرویس های بهداشتی، صرف نظر از نوع فرنگی و یا ایرانی از مخزن فلاش تانک برای تمیزی و کاهش بوی بد  استفاده می شود.

اما آب به تنهایی توانایی حذف آلودگی و بوی بد سرویس بهداشتی را ندارد. از طرفی به مرور فضای داخل مخزن فلاش تانک به علت وجود ذرات ریز موجود در آب شهری به محیطی آلوده با جرم و بوی بد تبدیل می شود.

شاید تصور کنید برای تمیز کردن مخزن فلاش تانک می بایست درپوش آن را برداشته و با شوینده و اسفنج درون آن را تمیز کنید!

اما نگران این موضوع نباشید، پیشرفت علم و تکنولوژی فعالیت های غیر ضروری که کسی علاقه ای به انجام دادن آن را ندارد کاهش داده است.

استفاده از قرص های شوینده فلاش تانک به چند منظور عمل می کند. به راحتی فضای آلوده و بوی بد ایجاد شده درون فاش تانک را تمیز و خوشبو کرده و همچنین باعث تمیزی بی نظیر کاسه توالت نیز می شود.

مطالعه بیشتر:  فروش DBNPA | فروش ضد خزه | فروش ضد لجن

روش های تمیز کردن سرویس بهداشتی بسیار زیاد است. در گذشته با استفاده از شوینده های خطرناک مانند اسید و انواع سفیدکننده ها و یا با ترکیبات موجود در خانه مانند جوش شیرین و سرکه محیط سرویس بهداشتی را پاکیزه نگه می داشتند.

اما مشکلات زیادی در استفاده از شوینده های قوی مانند اسید، وایتکس و حتی سرکه و جوش شیرین به وجود می آمد. از جمله سوزش پوست، چشم و مجاری تنفسی، خطر آزاد شدن گاز کلر، بوی بو و زننده ی شوینده ها و خوردگی مهر و موم های لاستیکی داخل توالت، که باعث نشتی غیر منتظره آب، معزلات استفاده از این مواد در تمیزی سرویس بهداشتی بود.

قرص های فلاش تانک نه تنها مشکلات استفاده از این ترکیبات را کاهش دادند بلکه استفاده ی راحت و بدون دردسر آن ها نیز مزیت اصلی و مهمی در استفاده ی آن ها می باشد.

مزیت های استفاده از قرص فلاش تانک

*جرم گیر کاسه توالت فرنگی و ایرانی

*از بین بردن باکتری های خانگی را تا ۹۹/۹۹٪

*ضدعفونی کننده ی سرویس بهداشتی

*ایجاد محیطی خوش بو و احساس طراوت با خوش بو کردن محیط سرویس بهداشتی

*جلوگیری از ایجاد رسوب و آهک

*مانع بوی بد توالت می شود

*استفاده درون مخزن آب فلاش تانک

*ماندگاری چند ساعته ی بو و قابلیت ضد میکروبی

*انحلال راحت در محیط آبی

*ماندگاری طولانی مدت قرص در مخزن آب

نحوه استفاده از قرص فلاش تانک

غلاف پوششی قرص فلاش تانک قابلیت حل شدن در آب را دارد در نتیجه برای استفاده از قرص نیازی به خروج آن از پوسته ی پوششی آن نیست.

مطالعه بیشتر:  خرید یک مایع دستشویی مناسب برای دست/بهترین مایع دستشویی در بازار

تنها لازم است قرص را به درون مخزن فلاش تانک انداخته و با هر بار کشیدن فلاش تانک مقداری از قرص در آب مخزن حل شده و اثر گذاری لازم را می گذارد.

تلفن همراه و واتساپ: ۰۹۳۵۸۳۸۸۲۷۴

تلفن پشتیبانی: ۰۲۱۶۵۰۱۳۱۹۷ – ۰۲۱۶۵۰۱۳۲۰۶

آیا قرص های فلاش تانک بدون ضرر هستند؟

نگرانی های زیادی مورد آسیب قرص های فلاش تانک به قطعات داخلی مخزن وجود دارد.
این نگرانی برای مصرف کنندگان این محصول بهداشتی کاملا طبیعی می باشد.  اما با شناخت ترکیبات به کار رفته در ساخت قرص های شوینده ی سرویس بهداشتی می توان دریافت که دارای ترکیبات شیمیایی کم ضرر مانند یک آلکیل بنزن سولفونات خطی ، سورفاکتانت آلکیل سولفات ، یک عامل کنترل انحلال مونو آلکانول آمید، مواد تمیز کننده، نمک های آلی و معدنی و خوشبو کننده ها هستند.

خرید یک قرص فلاش تانک مناسب 

برای حفظ پاکیزگی و اطمینان از حذف میکروب، بوی بد و خوشبو سازی محیط سرویس بهداشتی می‌بایست یک خرید مطمعن و با اعتماد بر دانش سازنده ی محصول داشته باشید.
گروه متخصصین شیمیچی قدرتمند در بخش تولید قرص های فلاش تانک و دیگر مواد شوینده و بهداشتی می باشند.
برای تماس با کارشناسان شیمیچی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و یا از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

تلفن همراه و واتساپ: ۰۹۳۵۸۳۸۸۲۷۴

تلفن پشتیبانی: ۰۲۱۶۵۰۱۳۱۹۷ – ۰۲۱۶۵۰۱۳۲۰۶

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام
سلام
شیمیچی پاسخگوی سوالات فنی شماست!