قوانین و مقررات

سایت شیمیچی  به عنوان یک کسب و کار مستقر در مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.

کاربران گرامی لطفا قوانین را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت شیمیچی با دقت مطالعه فرمائید.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید تمامی اصول، محتوای مقالات و رویه‏‌های به کار رفته در ارائه خدمات وب سایت شیمیچی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین و مقررات مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت شیمیچی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مالکیت معنوی

کلیه ی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به شرکت رایان شیمی شریف می باشد. شما بدون اجازه کتبی این شرکت و اجازه هر صاحب حق دیگری مجاز به انجام موارد زیر نیستید: پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم.

مسئولیت های سایت شیمیچی

 1. شیمیچی تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد و سعی می‌کند از امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این مقصود استفاده نماید.
 2. سایت شیمیچی تمام تلاش خود را می‌نماید تا محتوای مطالب، آموزش‌ها و خدمات با کیفیت به کاربران ارائه دهد و پذیرای پیشنهادات و انتقادات باشد.
 3. سایت شیمیچی تمام تلاش خود را جهت به‌روزرسانی صفحات و مطالب خود می‌نماید. ممکن است اطلاعاتی در وبسایت و یا در خدمات وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتی باشد و یا اینکه اشکالاتی مرتبط با توضیحات محصولات و یا در قسمت درخواست‌ها وجود داشته باشد. سایت می‌تواند بنا به هر دلیلی به‌صورت آزادانه اقدام به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی صفحه خاصی از سایت نماید که این اشتباهات و اشکالات را برطرف کرده و این موارد را تغییر داده و بروزرسانی کند و این حق برای شرکت رایان شیمی شریف محفوظ است.

مسئولیت های کاربر

 1. کاربران متعهد هستند تمام محصولات آموزشی را که خریداری می‌نمایند به‌صورت شخصی استفاده نمایند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا باواسطه، خودداری نماید. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محصولات آموزشی، مدیریت شرکت رایان شیمی شریف حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد و وکلای شیمیچی  نسبت به شکایت‌های قانونی اقدام خواهند نمود.
 2. استفاده از وبسایت و مطاب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:
 • برای اهداف غیر قانونی
 • برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی
 • برای نقض مقررات داخلی و بین المللی
 • برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران
 • برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی
 • برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده
 • برای آپلود یا انتقال ویروس‌ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وبسایت‌های دیگر و یا اینترنت تاثیر می‌گذارد.
 • برای جمع‌آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن
 • برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی
 • برای دخالت در سرویس‌های امنیتی
 1. شما متعهد می‌شوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وبسایت نمی‌نمایید.

رسیدگی به شکایات

کاربران گرامی می توانند جهت پیگیری پرسش ها و مشکلات پیش آمده در راستای ارائه خدمات سایت شیمیچی از طریق تماس با ما اقدام نمایند. شما می‌توانید به طور مستقیم پرسش های پیش آمده را از طریق تماس با تلفن همراه مسئول 09355730037 و یا ارسال ایمیل به آدرس shimichi.market@gmail.com رفع کنید. هدف ما از ارائه خدمات بی نقص و کسب رضایت مشتریان می باشد.

‫0/5 ‫(0 نظر)