type of detergent for laundry

فرمول مایع لباسشویی| ساخت مایع لباسشویی | فرمولاسیون مایع لباسشویی |خط تولید مایع لباسشویی

با رشد روز افزون صنعت شوینده تلاش برای تولید محصولات با کیفیت تر و بهبود شرایط تولید نیز افزایش یافته است. مایع لباسشویی یکی از چندین شوینده های مورد استفاده در بهداشت و پاکیزگی البسه می باشد. با افزایش علاقمندی به فعالیت در حوزه شوینده افراد بسیاری به دنبال فرمول مایع لباسشویی مناسب، با کیفیت، مواد اولیه ارزان و دسترس می باشند. در ادامه به معرفی بیشتر فرمولاسیون مایع لباسشویی، شرایط تولید مایع لباسشویی و مواد تشکیل دهنده ی آن می‌پردازیم. برای کسب اطلاعات از فرمول شیمیایی مایع لباسشویی ، ساخت مایع لباسشویی و خدمات فرمولاسیون مایع لباسشویی می توانید از طریق تلفن های تماس زیر با کارشناسان شیمی چی در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات تخصصی فرمول مایع لباسشویی

فرمول مایع لباسشویی

ساخت و فرمولاسیون مایع لباسشویی با کارشناسان شیمی چی در ارتباط باشید.

تلفن همراه و واتساپ: ۰۹۳۵۸۳۸۸۲۷۴

تلفن پشتیبانی: ۰۲۱۶۵۰۱۳۱۹۷ – ۰۲۱۶۵۰۱۳۲۰۶

فرمولاسیون مایع لباسشویی چیست؟

وقتی به راهروی محصولات شوینده ی لباس برخورد می کنید و یا به صورت آنلاین خرید می کنید، ده ها نوع و مارک شوینده وجود دارد که همگی نویدبخش تمیزی و تازگی لباس های شما هستند. در حالی که زمانی تمامی گزینه ها به پودرهای لباسشویی ختم می شد. مایع لباسشویی به عنوان نسل جدید شوینده های البسه با فرمولاسیون متفاوت از پودرها، ارائه شدند. اکنون می توانید انواع  مختلف مواد شوینده ی لباسشویی را در رنگ، رایحه، کیفیت و قدرت شویندگی  پیدا کنید. اما انتخاب کدام نوع مناسب تر است؟

فرمولاسیون مایع لباسشویی

تاریخچه شوینده های لباسشویی

ابتدایی ترین تجربه بشر برای رعایت بهداشت و پاکیزگی البسه استفاده از آب و توان فیزیکی بوده است. به دلیل مشکلات زیاد شستشوی مکانیکی از دوران باستان، بشر توانست با استفاده از مواد شیمیایی که خاصیت پاک کنندگی دارند گام بلندی به سوی تولید محصولات پاک کننده بردارد.

اولین ماده شوینده سنتزی  یک ترکیب سورفاکتانت، آلکیل نفتالن سولفونات های با زنجیره کوتاه بود که در سال ۱۹۱۷ معرفی شد. بعدها مشخص شد این ترکیبات از نظر خاصیت شویندگی مناسب نیستند. در این راستا تلاش های بیشتری برای بهبود خواص مواد شوینده انجام شد. در طی سالهای ۱۹۲۰-۱۹۳۰ ، از الکل های راست زنجیر برای تولید مواد شوینده استفاده کردند که امروزه در ساخت شامپو از آن استفاده می شود. در همان زمان ترکیبات شوینده ی آلکیل و آریل سولفونات های زنجیره بلند به همراه بنزن، به عنوان هسته آروماتیک، تولید شد (قسمت آلکیل از نفت سفید حاصل شد).

یک موفقیت مهم در تولید مواد شوینده در سال ۱۹۴۶ رخ داد. به این صورت که اولین شوینده ی پیشرفته (حاوی ترکیب سازنده / سورفکتانت) ساخته شد و عمده توجه ها را به خود جلب کرد. یک سازنده (بیلدر) به سورفاکتانت کمک می کند تا موثرتر عمل کند. در این مواد شوینده از ترکیبات فسفات به عنوان سازنده  استفاده شده بود، که به طور قابل توجهی عملکرد آنها را بهبود می بخشید، در نتیجه آنها را برای تمیز کردن لباس ها بسیار مناسب می‌کرد.

مایع لباسشویی

 شوینده ماشین لباسشویی

مواد شوینده لباسشویی ترکیبات شیمیایی سنتزی هستند که به تمیزی و حذف لکه های روی البسه در ماشین لباسشویی کمک می کنند. ماشین لباسشویی از آب و فشار آب برای سست شدن آلودگی لباس استفاده می کند اما مایع لباسشویی به از بین بردن موانع بین مولکول های آب و آلودگی روی پارچه کمک می کند تا آب بتواند آلودگی را از بین ببرد. عملکرد اصلی اجزای سازنده ی فرمولاسیون مایع لباسشویی معلق سازی آلودگی در آب است. از زمانی که مایع شوینده ی لباسشویی در اواسط دهه ۱۹۵۰ به قفسه های فروشگاه رسیدند، به محبوب ترین قالب مواد شوینده تبدیل شده اند. زیرا:

 • استفاده از آنها بسیار آسان است.
 • به خوبی در آب شستشو توزیع می شوند.
 • از بوی بسیار متنوعی برخوردار هستند. اما مانند اکثر محصولات سنتزی، موارد مثبت و منفی نیز برای مایعات شوینده ی لباس وجود دارد.

انواع فرمولاسیون مواد شوینده لباسشویی

گاهی اوقات با این شرایط رو به رو شده اید که بعد از شستن لباس هایتان لکه های سفید برروی لباس مشاهده می کنید. بدین منظور، باید تصمیم درستی در انتخاب مایع شوینده داشته باشید. از این رو، مایع های لباسشویی بر اساس رنگ و جنس لباس، میزان لکه بری، قدرت شویندگی به فرم های مختلف در بازار فرموله می‌شوند. چند دسته بندی اصلی مواد شوینده لباس به صورت زیر است:

 1. فرمول مایع لباسشویی
 2. فرمولاسیون مایع لباسشویی مناسب کودک و برای افراد با پوست بسیار حساس
 3. پودر ماشین لباسشویی
 4. مایع مشکین شوی
 5. فرمول مایع لباسشویی سفید شوی و لکه بر
 6. مایع نرم کننده حوله و لباس

فرمولاسیون مایع لباسشویی جنرال

از فرمول مایع لباسشویی برای شستن لباس هایی که روزمره نیاز به شستشوی دارند و یا لباس هایی که یا بافت ظریفی دارند استفاده می شود. این محصول در رنگ ها و رایحه های بسیار خوشبو در سال های اخیر با استقبال زیادی رو به رو شده است. از بهترین مزیت های فرمولاسیون مایع لباسشویی، تنوع آن برای انواع لباس ها با رنگ های مختلف و کاربردهای مختلف می باشد. به طور مثال:

 • از این شوینده در شستشوی لباس کودکان نیز می تواند استفاده کرد.
 • مزیت استفاده از فرمول مایع لباسشویی مشکین شوی علاوه بر مراقبت از بافت پارچه از بور شدن رنگهای تیره و مشکی، باعث می شود لباس ها برای مدت طولانی تری مشکی بمانند.
 • برای زمانی که از لباس های کمتر کثیف در لباسشویی استفاده می کنید فرمولاسیون مایع دستشویی گزینه ی مناسب تری است. اما در حذف لکه های قوی و کثیفی های گسترده تر استفاده از پودر ماشین پیشنهاد می شود. به طور کلی فرمولاسیون مایع های لباسشویی در حذف لکه های چرب و پودرها در حذف گل و لای و ذرات خاک کاربرد بهتری دارند.
مطالعه بیشتر:  فروش کوپن خوردگی جهت آنالیزهای بازدارندگی خوردگی

نرم کننده حوله و لباس

این محصول در بین دیگر مواد شوینده ی لباس محبوبیت زیادی پیدا کرده است. عمده ی علاقه ی خریداران نسبت مایع نرم کننده برای حذف ضمختی حوله، روکش های تخت، ملحفه و برخی لباس ها که به تکرار شسته می شوند است.

اجزاء تشکیل دهنده شوینده مایع لباسشویی

اغلب فرمولاسیون مایع لباسشویی، از موادی همچون سورفکتانت، عوامل ضد رسوب خاک، ضد فوم، سفید کننده ها مانند پراستیک اسید و آب اکسیژنه، تنظیم کننده ی کف، بازدارنده های خوردگی و… تولید می شوند. که کاربرد زیادی در شست و شو لباس ها دارد. با این وجود بسیاری از مایع های شست و شو دهنده حاوی مواد شیمیایی سمی هستند، که موجب آسیب به محیط زیست می شوند.اگرچه می توان با استفاده از ساده ترین مواد یک شوینده ی مایع لباس شویی ساخت، اما به طور کلی در ساخت مایع لباسشویی از چند جز اصلی استفاده می شود تا عملکرد شوینده به بهترین نحو تغییر کند. درصد بیشتری از فرمولاسیون های مایع لباس  شویی حاوی ترکیبات سازنده (بیلدر) است. سایر مواد تشکیل دهنده مایع لباس شویی شامل موارد زیر است:

 1. سورفکتانت
 2. مواد درخشان کننده لباس مانند اپتیکال براتیز و مواد ضدعفونی کننده
 3. عوامل ضد رسوب خاک مانند CMC
 4. ضد فوم
 5. آنزیم
 6. عامل سفید کننده مانند پراستیک اسید، آب اکسیژنه و پربورات
 7. تنظیم کننده ی کف
 8. عامل قلیایی جهت بازدارنگی از خوردگی بدنه لباسشویی افزوده می شود.
 9. کنترل کننده ویسکوزیته
 10. عامل سختی آب (میزان پاک کنندگی را افزایش می دهد)

 

 • بیلدر (سازنده)

این ترکیبات جز عوامل نرم کننده ی آب از طریق اتصال با عوامل سختی آب هستند. به همین علت به این ترکیبات کیلیت کننده نیز می گویند. بیلدر یا سازنده برای کمک به عملکرد پاک کنندگی سورفکتانت ها به فرمول مایع لباسشویی افزوده می شوند. موادی مانند:

تترا سدیم EDTA

سدیم سیترات

سیکلودکسترین

اسید گلوکونیک

و پلیمر های آکریلیک می توانند در ساخت مایع لباسشویی استفاده شوند.

بیشترین وظیفه حذف چرک و کثیفی از روی لباس بر عهده ی سورفکتانت ها می باشد. عملکرد سورفکتانت ها بر کمتر کسی پوشیده است. آن ها با ایجاد یک امولسیون بین دو فاز باعث حذف لکه ی چربی و کثیفی می شوند. سورفاکتانت ها این کار را با جذب آلودگی (خاک) و ایجاد امولسیون خاک در آب و همچنین کاهش کشش سطحی آب برای بهبود خیس شدن انجام می دهند.

مواد شوینده لباسشویی بیشتر حاوی سورفاکتانت های آنیونی و غیر یونی هستند. سورفاکتانت های کاتیونی به طور معمول با مواد شوینده آنیونی سازگار نیستند و از نظر پاک کنندگی، کارایی ضعیفی دارند. آنها فقط برای ایجاد جلوه های خاصی مانند نرم کننده های پارچه ، مواد ضد الکتریسیته ساکن  استفاده می شوند. یک سورفاکتانت غیر یونی مانند الکیل اتوکسیلات (AE) و دو نوع سورفاکتانت آنیونی مانند آلکیل سولفات (AE) و آلکیل اتوکسی سولفات (AES) که به مواد شوینده مایع کمک می کند تا به ناخالصی های پارچه ها متصل شوند. یک سورفکتانت آمفوتریک که معمولاً در شوینده ها و شامپوها استفاده می شود، اکسید آمین است.

انواع سورفکتانت های آنیونی و غیرآنیونی شامل موارد زیر است:

۱. یونی 

*سولفات آلکیل

*سولفات آلکیل اتوکسیلات

۲. غیریونی

*استرهای الکل‌های چرب

*اترهای الکل چرب

 • درخشان کننده لباس

استفاده از برخی فیلترهای نور UV موجب می شود لباس شما درخشان تر و براق تر دیده شود.

 • عوامل ضد رسوب خاک

شامل پلیمرهایی هستند که در مسیر حرکت آب به روی لباس، سدی حاصل از تجمع خاک با پلیمر را اجاد کرده و سپس با آب به راحتی از روی پارچه می شود. این ترکیبات معمولا پلیمرهای حاصل از پلی اتیلن گلیکول کوپلیمر پلی استر می باشند.

 • آنزیم

خاصیت ویژه ی مایعات شوینده ی لباس و پودرهای لباسشویی استفاده از انواع آنزیم موجود در فرمولاسیون این شوینده ها می باشد. آنزیم‌ها با توجه به ویژگی اختصاصی که نسبت به مولکول های سوبسترا دارند معمولا برای از بین بردن لکه های سرسخت و حفاظت از رنگ پارچه مورد استفاده قرار می گیرند.

به طور مثال:

 1. این آنزیم ها می توانند لیپاز باشند که در از بین بردن لکه های سخت و قدیمی تر چربی و روغن استفاده شوند.
 2. می توانند سلولاز که با حذف پلیمرها و ذرات سلولزی موجب سفیدی و درخشان سازی لباس می شود.
 3. آنزیم آمیلاز گرد و خاک بر پایه نشاسته را از بین می برد.
 • کنترل کننده ی ویسکوزیته

برای داشتن مایع لباس شویی با گرانروی مناسب، به منظور کاهش و یا افزایش ویسکوزیته، از موادی مانند پروپیلن گلیکول، سدیم زایلن سولفونات و پلیمرها می‌توان استفاده کرد. اما باید توجه داشت استفاده از ترکیبات شیمیایی به عنوان غلظت دهنده یا تنظیم ویسکوزیته دو عیب بزرگ دارد.

مطالعه بیشتر:  انواع مایع دستشویی های موجود در بازار

یکی اینکه غلظت دهنده ها در شرایط مختلف دمایی و پ هاش (pH) ممکن است خاصیت خورد را از دست بدهند و موجب تغییر حالت روان مایع لباسشویی شوند و از طرفی وقتی می توان با فرمولاسیون مناسب به غلظت و رئولوژی مناسب برای یک مایع لباسشویی دست یافت. استفاده از ترکیبات غلظت دهنده تنها به افزایش هزینه‌های شما در فرمول ساخت مایع لباس شویی منجر می شود.

سوالات پرتکرار در مورد فرمولاسیون مایع لباسشویی

 • کدام یک از مواد شوینده مایع یا پودری بهتر است؟

مواد شوینده مایع از پودر بهتر است. فرمولاسیون تمامی این مواد را از شیمی چی بخواهید.

 • تفاوت پودر و مایع لباسشویی جیست ؟

از جمله این تفاوت می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. پودرها  به طور کلی ارزان تر هستند در حالی که هزینه ی خرید برای مایع لباسشویی کمی بیشتر است.
 2. بسته بندی مقوایی پودرها مزیت های سازگاری با محیط زیست، سبکی و راحتی حمل و نقل را دارد اما عیب بزرگ آن شرایط نگهداری آن می باشد.
 3. این بسته بندی ها در طی زمان استفاده رطوبت جذب کرده و حتی این رطوبت را به پودرها نیز منتقل می کنند. درحالی که پودرها ترکیبات با دوام تری نسبت به مایعات هستند اما جذب رطوبت توسط بسته بندی پودر لباسشویی سبب کاهش اثرگذاری و عملکرد پودرهای شوینده می شود.
 4. مواد تشکیل دهنده پودرها مانند سفید کننده ها، آنزیم ها و سورفکتانت ها با ثبات تر هستند اما به دلیل پایه ی آبی مایع لباسشویی دوام مواد به کار رفته در فرمولاسیون مایع لباسشویی کاهش می یابد و نیاز به مواد نگهدارنده ایجاد می شود.
 5. از معایب بزرگ پودرها، به آسانی حل نشدن اجزای با ثبات آن در آب و مخصوصا در آب های دما پایین می باشد که باعث ایجاد لکه های سفید روی لباس می‌شود. در حالی که مایع لباسشویی حاوی آنزیم های فعال در آب سرد می باشد.
 6. فرمول پودرهای لباسشویی در مقایسه با فرمولاسیون مایعات لباسشویی مواد شیمیایی و پرکننده های بیشتری دارد. به طور مثال استفاده از سولفات سدیم درون پودر در دراز مدت به سیستم های فاضلاب آسیب می رسانند.
 7. انحلال مایع لباسشویی به علت پایه ی آبی که دارد بهتر از پودرهای لباس شویی می باشد.
 8. مواد شوینده مایع در بطری های پلاستیکی دارای یک در پوش که به طور ویژه به عنوان یک فنجان اندازه گیری، طراحی و بسته بندی شده است اما عیب بسته بندی پلاستیکی آن ها عدم سازگاری با محیط زیست و حمل و نقل مشکل به علت وزن بالای مایع می باشد.
 9. ماده ی اصلی در ساختار پودر لباسشویی، بلیچ است که عامل اصلی پاک کنندگی پودر ها می باشد. اما این ماده بسیار شوینده ی قوی می باشد که به بافت پاچه های ظریف ممکن است آسیب برساند و در شستشوی لباس های پر رنگ و رنگ تیره باعث بور شدگی لباس می شود.
 • چه فرمول مایع لباسشویی مناسب برای پوست حساس است؟

افرادی که پوست حساس دارند اغلب از پاک کننده های مخصوص، لوسیون ها و سایر وسایل ملایم برای مراقبت از پوست استفاده می کنند. اما محصولی که غالباً از آن چشم پوشی می شود مواد شوینده لباس است.

هنگامی که لباس و پارچه های خود را در لباسشویی می اندازید، ممکن است فکر کنید که شوینده در چرخه شستشو ۱۰۰درصد از بین رفته است. اما انتظار این را داشته باشید که مقدار کمی روی پارچه باقی بماند، که ممکن است پوست را تحریک کند، باعث بثورات، واکنش های آلرژیک، خارش و التهاب شود. اگر شما یا هر کس دیگری در خانه خود افراد حساس به برخی از محصولات مراقبت از پوست و تمیز کننده دارید، تعویض شوینده ی لباس خود را به یک گزینه ی مایع لباسشویی ضدحساسیت، که حداقل مواد ممکن در ساخت آن به کار رفته است را در دستور کار خود قرار دهید. مواد تشکیل دهنده در یک مایع لباسشویی ضد حساسیت برای افراد با پوست بسیار حساس حاوی هیچ رنگ، عطر مصنوعی، مواد شیمیایی زبر یا مواد براق کننده مصنوعی، نخواهند داشت. حداقل ۹۷ درصد از مواد گیاهی موجود در این نوع شوینده از طریق بیولوژیکی تجدید پذیر است. فرمولاسیون ایمن و موثر آن نه تنها برای پوست مناسب است ، بلکه برای دوست داران محیط زیست نیز می باشد.

 • چرا باید از مایعات لباسشویی بجای پودر استفاده کنیم ؟
 1. یک دلیل استفاده ی رایج از مایع لباسشویی به جای پودرها، قوی بودن ترکیبات به کار رفته در پودرهای لباسشویی می باشد که شاید در شستشوی روزمره نیاز به برخورد خشن با لباسه هایمان نباشد. پودرها بدلیل داشتن بلیچ یا پربورات بعنوان سفیدکننده، پس از استفاده‌ ی مکرر باعث کاهش دوام البسه، تغییر رنگ و شکل لباس‌های ظریف و کشبافت، و همچنین تغییر رنگ و بور شدن لباس های پر رنگ یا تیره و مشکی می‌گردند. به همین علت برای شست و شوی لباس های گران قیمت و با پارچه های ظریف و ابریشمی استفاده از پودر توصیه نمی شود.
 2. دمای آب یک عامل بزرگ در استفاده رایج مایع لباسشویی می شود. زیرا فرقی نمی کند که آب لباسشویی روی حالت آب سرد یا گرم باشد، مایع کاملاً با آب شستشو مخلوط می شود زیرا به صورت در محلول است.
 3. سلامت دستگاه شما اهیمت بعدی در استفاده از مایع می باشد. تکه های پودر حل نشده در مجاری و قطعات ماشین لباسشویی شما باقی می ماند و سبب انسداد می شوند و همانطور که می دانید این امر به مرور باعث کاهش عملکرد ماشین لباسشویی شما می شود.
 • آیا فرمولاسیون مایع لباسشویی سمی است؟
مطالعه بیشتر:  سری فرمولاسیون تولید مواد شوینده با شیمیچی - بخش چهارم

یکی از مضرترین و سمی ترین مواد شیمیایی موجود در شوینده لباس، ۱،۴-دیوکسان است. این ماده شیمیایی که در ساختار رنگ ها و لاک ها نیز وجود دارد، در مارک های معتبر مواد شوینده مانند تاید نیز یافت می‌شود. سازمان حفاظت محیط زیست این حلال را یک ماده سرطان زا برای انسان می داند و می گوید: “۱،۴-دیوکسان به عنوان حلال استفاده می شود.

 • بهترین مارک مایع لباسشویی چه ویژگی هایی دارد؟

از بهترین برندهای مایع لباسشویی موجود در بازار می توان به پرسیل (Persil)، اکتیو (Active)، فرنل و سافتلن اشاره کرد. فرمولاسیون استفاده شده این شوینده های لباسشویی پارامتر مهم یک شوینده ی مناسب را رعایت کرده اند.

اهمیت خرید یک مایع لباسشویی مناسب در این است که شما از لباس ها که در سطح اول برخورد با پوست بدنتان استفاده می کنید و اگر مایع شوینده ی مناسبی انتخاب نکرده باشید نه تنها به شما احساس راحتی نمی دهد بلکه دچار حساسیت های پوستی، احساس خارش و قرمزی می شوید. بهترین فرمولاسیون مایع لباسشویی خوشبو، ضد حساسیت و حاوی نرم کننده به طور قابل توجهی در از بین بردن لکه های سخت و بوی سرسخت لباس موثر است.

به توصیه متخصصان برای پوست های حساس از مایع لباسشویی بی بو با فرمولاسیون بدون عطر یا رنگ، مایع لباسشویی حاوی نرم کننده که باعث لطافت پوست می شود، استفاده شود. مایع لباسشویی ضد حساسیت، پارچه ها را از عوامل حساسیت زا از جمله شوره حیوانات خانگی، گرد و غبار و گرده گل هابه طور موثر پاک می کنند مایع لباسشویی مناسب باید بتواند باعث از بین بردن بوی بد عرق و دوده آتیش شود اما همچنان خاصیت لطیف کنندگی لباس را از دست ندهد.

مواد شوینده مایع لباسشویی گیاهی حاوی مواد تشکیل دهنده از گیاهان با غلظت مناسب ، از جمله آنزیم های ضد لک برای تمیز کردن موثر پارچه ها بدون تحریک پوست، بدون سولفات و فسفات، فرمالدئید و یا مواد براق کننده مصنوعی می باشد. در ادامه در بررسی ویژگی های مایع لباسشویی مناسب و با کیفیت، توجه شما را به یک کلیپ  جلب می کنم.

 • مواد شوینده خشکشویی چگونه فرموله می شوند؟

فرمولاسیون شوینده های مایع ماشین لباسشویی بسیار اقتصادی است تا جایی که مخلوط تنها ۵ درصد از سورفکتانت در آب و مواد نگهدارنده می تواند سبب تولید یک محصول و عرضه به بازار گردد. اما با اضافه کردن افزودنی های دیگر خاصیت پاک کنندگی به میزان ۲ تا ۴ برابر افزایش  می بابد. در تهیه ی بهترین فرمولاسیون مایع لباسشویی باید انتظارات مصرف کننده برای یک لباس تمیز، خوشبو و بدون تغییر رنگ را برآورده کنید در حالی که تأثیر آن بر محیط زیست را به حداقل برسانید. مواد افزودنی مایع لباسشویی مثل پلیمرها، ضد کف، آنزیم ها و مواد فعال کننده سطح به دارندگان برند کمک می کند محصولات مقرون به صرفه ای را که مصرف کننده می‌تواند روی آنها حساب کند تولید کنند.

فرمولاسیون مایع لباسشویی شیمیچی

یکی از مشکلات عمده در تولید محصولات بهداشتی و شوینده این است که تولید کنندگان اطلاعات کامل بر روی برچسب های محصولات قرار نمی دهند. به طوری که ممکن است در ساخت محصول مقدار ناچیزی از یک ماده استفاده شود اما در اطلاعات مواد تشکیل دهنده قرار نگیرد. تنها راه برای تأیید سطح آزمایش، تماس مستقیم با تولید کننده فرمولاسیون می باشد.

توانایی ما در ارائه خدمات به تولید کنندگان به این صورت است که ابتدا در راستای رفع مشکلات ساخت محصول به شما راهنمایی کرده و در صورت لزوم فرمولاسیون ویژه ای مطابق با نیاز تولید کننده در اختیار او قرار می دهیم. تا محصولات خود را با ترکیبات پویا برای طیف وسیعی از محصولات شوینده، از دیگر رقبا متمایز کنند. از این سایت و دانش ما استفاده کنید تا ارزیابی کنید که چه چیزی از مواد شوینده لباس می خواهید؟ از چه موادی در ساخت ماده ی شوینده می خواهید اجتناب کنید و بهترین عملکرد را با توجه به بررسی های ما پیدا کنید.

از مزایای محلول های شوینده مایع لباسشویی با فرمولاسیون شیمیچی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. نرم کنندگی لباس حین شستشو بدون استفاده از ترکیبات حساسیت زا
 2. عملکرد ضد بور شدگی و رنگ پریدگی پارچه
 3. عطر ماندگار
 4. کنترل کف در سیستم های با بازده بالا
 5. اصلاح کننده های رئولوژی برای بهبود بافت
 6. سفیدی برتر و ماندگار
 7. از مخلوط شدن صابون آهک در صابون های اسید چرب جلوگیری می کند.

اگر نیازمند فرمولاسیون هستند با شیمی چی در ارتباط باشید.

راه اندازی خط تولید انواع شوینده لباس

به منظور کسب اطلاعات در مورد خط تولید مایع لباسشویی و شرایط راه اندازی خط تولید انواع شوینده ی لباس با متخصصان شیمیچی در این زمینه تماس حاصل کنید.

کارشناسان و متخصصان گروه شیمیچی آماده ی انجام همکاری و مشاوره ی تخصصی در زمینه ی خط تولید محصولات بهداشتی و شوینده شامل:

شرایط خرید خط تولید شوینده

خرید و نحوه خرید مواد اولیه

اطلاعات تخصصی برچسب محصول

فرم سه برگی غذا و دارو

تحلیل بازار و مارکتینگ محصولات شوینده، مطابق با استانداردهای کشوری و بازار جهانی نیز برای مشتریان خود می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر در تماس باشید.

تلفن همراه و واتساپ: ۰۹۳۵۸۳۸۸۲۷۴

تلفن پشتیبانی: ۰۲۱۶۵۰۱۳۱۹۷ – ۰۲۱۶۵۰۱۳۲۰۶

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام
سلام
شیمیچی پاسخگوی سوالات فنی شماست!