چربی گیرها

چربی گیر

چربیگیرها موادی هستند که به صورت مایع، پودرها و اسپری وجود دارند. این مواد به منظور حذف خاک، گردوغبار، لکه­ های روغنی و چربی، روان­ کننده ­ها، محصولات خورنده و  بوی بد باقی مانده بر روی سطوح مورد استفاده قرار می­گیرند.

هدف اصلی استفاده از چربی گیرها، جلوگیری از گسترش آلاینده­ ها، نفوذ چربی­ ها در شبکه فاضلاب صنعتی و کاهش هزینه­ های بالای مربوط به تعمیرات و بازیایی تجهیزات صنعتی است.

این مواد معمولا حاوی حلال­های آلی به منظور انحلال روغن و چربی در آشپزخانه­ ها، لوله ­های فاضلاب، سطوح فلزات و تجهیزات صنعتی به کار برده می شود. این مواد در صنایع مختلفی مانند خودروسازی، نیروگاه­ها، هواپیما ، تجهیزات دریایی، منازل، رستورانها، آشپزخانه­ ها و هتل­ ها و کارواش ­ها کاربرد دارند.

چربی گیر فلزات

معمولا به منظور حذف فیلم روغن و گریس، رسوبات کربنی و محصولات ناشی از خوردگی فلزات در تماس با آب و اسید و سایر آلاینده­ های روغنی تشکیل شده در سطوح سخت فلزات در کارخانه ­ها، ابزارآلات صنعتی، خودروسازی و… کاربرد دارد.

چربی گیرهای استفاده شده به این منظور، حاوی حلال­های آلی یا سورفکتانت­ ها هستند که می­­توانند به حذف موثر آلاینده­ های روغنی از سطح فلزات بدون ایجاد خورندگی و رسانایی در آنها، کمک کنند.

استفاده از چربیگیرها در سیستم­ های صنعتی نقش مهمی در کاهش هزینه­ های مربوط به تعمیرات یا جایگزینی تجهیزات فلزی دارد.

چربی گیر آشپزخانه ­ها، منازل و رستوران­ها

در بسیاری از آشپزخانه­ ها و رستوران­ها به واسطه حجم مصرفی بالای روغن، مقادیر قابل توجهی از پسماند­های روغنی وارد لوله­ های فاضلاب می­شود که منجر به مسدود شدن لوله­ های فاضلاب و افزایش آلاینده­ ها می­گردد.

مطالعه بیشتر:  متیلن فسفونات چیست ؟ با کیمیای سعادت آشنا شوید

از این رو استفاده از چربیگیرها نقش مهمی به منظور حذف موثر چربی­ها و پسماندهای روغنی در لوله­ های فاضلاب، سطوح، ظروف و سینک­ ها و کاهش هزینه­ های مربوط به گرفتگی فاضلاب­ها و چاه­ها دارد.

چربیگیرهای به کار رفته در این بخش سازگار با محیط زیست بوده و معمولا حاوی مواد قلیایی و سورفکتانت ­ها هستند.

این مواد می­ توانند با کمترین آثار مخرب زیست­ محیطی، به حذف موثر چربی­ ها کمک کنند.

چربی گیر برای

آشپزخانه

آکواریوم

رستوران

سطوح

کارواش

فلزات

چربی گیری قلیایی

سیستم چربی گیر cpi

مواد چربی گیر صنعتی

 مواد چربی گیر فسفاته
 چربی گیر daf
 msds چربی گیر

شما مى توانید براى کسب اطلاعات بیشتر با شماره هاى زیر تماس حاصل بفرمایید.

تلفن همراه و واتساپ: ۰۹۳۵۸۳۸۸۲۷۴

تلفن پشتیبانی: ۰۲۱۶۵۰۱۳۱۹۷ – ۰۲۱۶۵۰۱۳۲۰۶

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام
سلام
شیمیچی پاسخگوی سوالات فنی شماست!