آب مقطر گیری دو بار تقطیر دیجیتال طرح جنکونز انگلیس ۴ لیتری تمام شیشه ای با المنت کوارتز و سیستم کنترل فول اتوماتیک

آب مقطر گیری دو بار تقطیر دیجیتال طرح جنکونز انگلیس ۴ لیتری تمام شیشه ای با المنت کوارتز و سیستم کنترل فول اتوماتیک

دستگاه آب مقطر گیری دو بار تقطیر تمام شیشه ای شرکت فاطر الکترونیک با طراحی انحصاری و با بهترین نوع قطعات و با نمایشگر دیجیتال حرارت دارای آب مقطر بسیار خالص با خروجی ۴ لیتر در ساعت و بر اساس محصولات تولیدی شرکت جنکونز انگلیس ساخته شده است. این دستگاه جهت انجام کلیه آزمایش های تحقیقاتی، آنزیمی، تهیه استاندارد ها و اندازه گیری فلزات کم مقدار و استفاده از آزمایشگاه های تحقیقاتی و صنایع دارویی و نانو تکنولوژی و تمامی آزمایشگاه هایی که نیازمند آب مقطر خالص می باشند قابل استفاده و مفید می باشند.

  • خلوص بالای این دستگاه حدود ۰٫۵ میکروزیمنس در ۲۰ درجه سانتی گراد آن ها را از تمام دستگاه های آب مقطر گیری متمایز می کند.
  • بدنه اصی دستگاه ها از جنس استنلس استیل با پوشش رنگی الکترواستاتیک و قاب جلو آن از مواد پلی کربنات تزریقی یکپارچه دارای دریچه مخصوص بازدید داخل دستگاه می باشد.(برای بالا بردن کیفیت دستگاه از به کار بردن قطعات آهنی در داخل دستگاه خودداری شدخ است.)
  • کلیه قطعات دستگاه شامل بویلر، کندانسور، کنترل سطح آب، واسطه بویلر و کندانسور از جنس شیشه های پیرکس مقاوم در مقابل شوک حرارتی می باشند.
  • المنت های حرارتی از جنس کانتال سوئد با غلاف مخصوص کوارتز با کیفیت بسیار بالا می باشند. نمایشگر های LED جهت نمایش وضعیت برق، المنت ها، آب و آلارم می باشند.
  • در این دستگاه محدوده قابل قبول برای خلوص آب مقطر به صورت دیجیتال قابل تعریف می باشد. در صورتی که به هر دلیل خلوص آب مقطر از حد مجاز خارج شود به صورت توماتیک کلیه سیستم های دستگاه غیر فعال شده و آب و برق دستگاه قطع خواهد گردید و توسط آلارم وضعیت غیر عادی مشخص می شود.
  • جهت حفاظت از المنت های دستگاه داخل مخزن بویلر دو عدد ترموستات مخصوص نصب شده که از سوختن المنت ها و صدمه دیدن بویلر دستگاه و المنت ها جلوگیری می نماید.
  • دستگاه ها دارای سیستم اتصال به زمین جهت رعایت استاندارد و ایمنی الکتریکی و پیشگیری از برق گرفتگی می باشند.
  • دستگاه ها از نظر شکل ظاهز و سیستم کنترل به صورت انحصاری توسط تیم طراحی شرکت فاطر الکترونیک طراحی گردیده و هیچ گونه مشابه داخلی یا خارجی ندارند.
مطالعه بیشتر:  سل الکتروشیمیایی مخصوص مطالعات خوردگی

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام
سلام
شیمیچی پاسخگوی سوالات فنی شماست!