فرمول مایع لباسشویی| فرمولاسیون مایع لباسشویی|خط تولید مایع لباسشویی|طرز ساخت مایع لباسشویی

2 هفته پیش
type of detergent for laundry

اخیرا شاهد رشد روز افزون موادشوینده مایع همچون مایع لباس شویی هستیم. اکثر مایع های لباسشویی از موادی همچون سورفکتانت،عوامل ضد رسوب خاک، ضد فوم، سفید کننده ها مانند پراستیک اسید و آب اکسیژنه، تنظیم کننده ی کف، بازدارنده های خوردگی و… تولید می شوند. که کاربرد زیادی در شست و شو لباس ها دارد. با این وجود بسیاری از مایع های شست و شو دهنده حاوی مواد شیمیایی سمی هستند، که موجب آسیب به محیط زیست می شوند. در ادامه به معرفی بیشتر فرمولاسیون مایع لباسشویی، فرمول مایع لباس شویی، نحوه ی تولید، انواع مواد شوینده و مواد تشکیل دهنده ی آن می پردازیم. ساخت و فرمولاسیون فرمول شیمیایی مایع لباسشویی را به شیمی چی بسپارید.

فرمولاسیون مایع لباسشویی

وقتی به راهروی محصولات شوینده ی لباس برخورد می کنید یا به صورت آنلاین خرید می کنید، ده ها نوع و مارک شوینده وجود دارد که همگی نویدبخش تمیزی و تازگی لباس های شما هستند. در حالی که زمانی تمامی گزینه ها به پودرهای لباسشویی ختم می شد.

اکنون می توانید انواع  مختلف مواد شوینده ی لباسشویی را در رنگ، رایحه، کیفیت، قدرت شویندگی به اشکال مختلف مایع لباسشویی، پودر لباسشویی و ژل های لباسشویی پیدا کنید.

بنابراین کدام نوع را باید انتخاب کنید؟

برای کسب اطلاعات تخصصی فرمول مایع لباسشویی، فرمول رایگان مایع لباس شویی، ساخت و فرمولاسیون مایع لباسشویی با کارشناسان شیمیچی در ارتباط باشید.

شماره تماس دفتر مرکزی : ۰۲۱۴۴۳۴۰۱۳۱

شماره موبایل و وات ساپ : ۰۹۳۵۵۷۳۰۰۳۷

shimichi-laundry-1 فرمول مایع لباسشویی| فرمولاسیون مایع لباسشویی|خط تولید مایع لباسشویی|طرز ساخت مایع لباسشویی

تاریخچه شوینده های لباسشویی

از دوران باستان، با مواد افزودنی شیمیایی برای راحتی در شستشوی مکانیکی الیاف نساجی با آب استفاده می شد.

محصولات شستشو و تمیز کردن صابون ، که به صورت شیمیایی کنار هم قرار می گیرند یا برای تولید انواع مواد اولیه ، سنتز می شوند. اختراع مواد شوینده نیز با توجه به نیاز به ماده تمیز کننده صورت گرفت.

ابتدایی ترین مواد شوینده سنتزی در سال ۱۹۱۷ یک سورفاکتانت سولفونات های آلکیل نفتالن با زنجیره کوتاه بودند که بعدا مشخص شد که فقط تا حدودی شوینده های خوبی هستند و بنابراین خواص آنها بهبود یافت.

در طی سالهای ۱۹۲۰-۳۰ ، الکل های زنجیر مستقیم برای تولید مواد شوینده با زنجیره مستقیم سولفونه شدند. در همان زمان آلکیل و آریل سولفونات های زنجیره ای طولانی با بنزن به عنوان هسته آروماتیک تولید شد (قسمت آلکیل از نفت سفید حاصل شد).

با پایان جنگ جهانی دوم ، آلکیل آریل سولفونات ها بازار مواد شوینده را نسبت به سولفات های الکل که بعدا ثابت شد بسیار مفید در صنعت شامپو هستند، پر کردند.

یک موفقیت مهم در تولید مواد شوینده در سال ۱۹۴۶ در حالی بود که اولین شوینده ی ساخته شده (حاوی ترکیب سازنده/سورفکتانت) عمده توجه ها را به خود جلب کرد.

در حالی که یک سازنده (بیلدر) به یک سورفاکتانت کمک می کند تا موثرتر عمل کند. از ترکیبات فسفات به عنوان سازنده در این مواد شوینده استفاده شده بود، که به طور قابل توجهی عملکرد آنها را بهبود می بخشید، در نتیجه آنها را برای تمیز کردن لباس ها بسیار مناسب می کرد.

shimichi-laundry-1 فرمول مایع لباسشویی| فرمولاسیون مایع لباسشویی|خط تولید مایع لباسشویی|طرز ساخت مایع لباسشویی

 شوینده ی لباس چیست؟

شوینده ی لباسشویی در واقع صابون نیست. مواد شوینده لباسشویی یک ترکیب شیمیایی سنتزی هستند که به تمیز کردن لباس و حذف لکه های روی پارچه در ماشین لباسشویی کمک می کند. ماشین لباسشویی از آب و فشار آب برای سست شدن آلودگی لباس استفاده می کند اما مواد شوینده به از بین بردن موانع بین مولکول های آب و آلودگی روی پارچه کمک می کند تا آب بتواند آلودگی را از بین ببرد.

عملکرد اصلی اجزای سازنده ی مایع شستشوی لباسشویی معلق سازی آلودگی در آب است.

از زمانی که مایع شوینده ی لباسشویی در اواسط دهه ۱۹۵۰ به قفسه های فروشگاه رسیدند، به محبوب ترین قالب مواد شوینده تبدیل شده اند. زیرا

 • استفاده از آنها بسیار آسان است
 • به خوبی در آب شستشو توزیع می شوند
 • از بوی بسیار متنوعی برخوردار هستند. اما مانند اکثر محصولات سنتزی، موارد مثبت و منفی نیز برای مایعات شوینده ی لباس وجود دارد.

انواع شوینده لباسشویی

مایع های لباسشویی بر اساس رنگ و جنس لباس، میزان لکه بری، قدرت شویندگی به فرم های مختلف در بازار فرموله می شوند.

چند دسته بندی اصلی مواد شوینده ی لباس به صورت زیر است:

 1. مایع لباسشویی
 2. مایع لباسشویی مناسب کودک و برای افراد با پوست بسیار حساس
 3. پودر ماشین لباسشویی
 4. مایع مشکین شوی
 5. مایع لباسشویی سفید شوی و لکه بر
 6. مایع نرم کننده ی حوله و لباس

مایع لباسشویی جنرال

از مایع لباسشویی برای  شستن لباس هایی که روزمره نیاز به شستشوی دارند و یا لباس هایی که یا بافت ظریفی دارند استفاده می شود. این محصول در رنگ ها و رایحه های بسیار خوشبو در سال های اخیر با استقبال زیادی رو به رو شده است.

از بهترین مزیت های مایع لباسشویی تنوع آن برای انواع لباس ها با رنگ های مختلف و کاربردهای مختلف می باشد. مثلا از این شوینده در شستشوی لباس کودکان نیز می تواند استفاده کرد.

مزیت استفاده از مایع لباسشویی مشکین شوی علاوه بر مراقبت از بافت پارچه از بور شدن رنگهای تیره و مشکی، باعث می شود لباس ها برای مدت طولانی تری مشکی بمانند.

برای زمانی که از لباس های کمتر کثیف در لباسشویی استفاده می کنید مایع دستشویی گزینه ی مناسب تری است. اما در حذف لکه های قوی و کثیفی های گسترده تر استفاده از پودر ماشین پیشنهاد می شود.

به طور کلی مایع های لباسشویی در حذف لکه های چرب و پودرها در حذف گل و لای و ذرات خاک کاربرد بهتری دارند.

نرم کننده حوله و لباس

این محصول در بین دیگر مواد شوینده ی لباس محبوبیت زیادی پیدا کرده است. عمده ی علاقه ی خریداران نسبت مایع نرم کننده برای حذف ضمختی حوله، روکش های تخت، ملحفه و برخی لباس ها که به تکرار شسته می شوند است.

مواد تشکیل دهنده شوینده مایع لباسشوی

در حالی که می توان با استفاده از ساده ترین مواد یک شوینده ی مایع لباسشویی ساخت اما به طور کلی در ساخت مایع لباسشویی از چند جز اصلی استفاده می شود تا عملکرد شوینده به بهترین نحو تغییر کند.

در درصد بیشتری از فرمولاسیون مایع لباسشویی  از ترکیبات بیلدر استفاده شده است. دیگر اجزا شامل:

 1. زز
 2. سازنده
 3. سورفکتانت
 4. درخشان کننده لباس
 5. عوامل ضد رسوب خاک
 6. ضد فوم
 7. آنزیم
 8. سفید کننده ها مانند پراستیک اسید و آب اکسیژنه
 9. تنظیم کننده ی کف
 10. بازدارنده های خوردگی
 11. کنترل کننده ی ویسکوزیته
 12. و…

بیلدر (سازنده)

این ترکیبات جز عوامل نرم کننده ی آب از طریق اتصال با عوامل سختی آب هستند. به همین علت به این ترکیبات کیلیت کننده نیز می گویند.

بیلدر یا سازنده برای کمک به عملکرد پاک کنندگی سورفکتانت ها به فرمول مایع لباسشویی افزوده می شوند.

موادی مانند تترا سدیم EDTA، سدیم سیترات،سیکلودکسترین، اسید گلوکونیک و پلیمر های آکریلیک می توانند در ساخت مایع لباسشویی استفاده شوند.

سورفکتانت ها

بیشترین وظیفه در حذف خاک ها و آلودگی از روی لباس برعهده ی سورفکتانت ها می باشد. عملکرد سورفکتانت ها بر کمتر کسی پوشیده است. آن ها با ایجاد یک امولسیون بین دو فاز باعث حذف لکه ی چربی و کثیفی می شوند.

سورفاکتانت ها بیشترین عملکرد نظافت در مواد شوینده لباس را دارند. آنها این کار را با جذب و امولسیون خاک در آب و همچنین با کاهش کشش سطحی آب برای بهبود خیس شدن فراهم می کنند.

مواد شوینده لباسشویی بیشتر حاوی سورفاکتانت های آنیونی و غیر یونی هستند. سورفاکتانت های کاتیونی به طور معمول با مواد شوینده آنیونی سازگار نیستند و کارایی پاک کنندگی ضعیفی دارند. آنها فقط برای ایجاد جلوه های خاصی مانند نرم کننده های پارچه ، مواد ضد الکتریسیته ساکن  استفاده می شوند.

یک سورفاکتانت غیر یونی مانند الکیل اتوکسیلات (AE) و دو نوع سورفاکتانت آنیونی مانند آلکیل سولفات (AE) و آلکیل اتوکسی سولفات (AES) که به مواد شوینده مایع کمک می کند تا به ناخالصی های پارچه ها متصل شوند.

یک سورفکتانت آمفوتریک که معمولاً در شوینده ها و شامپوها استفاده می شود اکسید آمین است.

درخشان کننده لباس

استفاده از برخی فیلترهای نور UV موجب می شود لباس شما درخشان تر و براق تر دیده شود. این ترکیبات

عوامل ضد رسوب خاک

شامل پلیمرهایی هستند که در مسیر حرکت آب به روی لباس سدی حاصل از تجمع خاک با پلیمر را اجاد کرده و سپس با آب به راحتی از روی پارچه می شود. این ترکیبات معمولا پلیمرهای حاصل از پلی اتیلن گلیکول کوپلیمر پلی استر می باشند.

آنزیم

خاصیت ویژه ی مایعات شوینده ی لباس و پودرهای لباسشویی استفاده از انواع آنزیم موجود در فرمولاسیون این شوینده ها می باشد. آنزیم‌ها با توجه به ویژگی اختصاصی که نسبت به مولکول های سوبسترا دارند معمولا برای از بین بردن لکه های سرسخت و حفاظت از رنگ پارچه مورد استفاده قرار می گیرند.

به طور مثال:

این آنزیم ها می توانند لیپاز باشند که در از بین بردن لکه های سخت و قدیمی تر چربی و روغن استفاده شوند.

می توانند سلولاز که با حذف پلیمرها و ذرات سلولزی موجب سفیدی و درخشان سازی لباس می شود.

آنزیم آمیلاز گرد و خاک بر پایه ی نشاسته را از بین می برد.

کنترل کننده ی ویسکوزیته

برای داشتن مایع لباسشویی با گرانروی مناسب،به منظور کاهش و یا افزایش ویسکوزیته، از موادی مانند پروپیلن گلیکول، سدیم زایلن سولفونات، پلیمرها می توان استفاده کرد. اما باید توجه داشت استفاده از ترکیبات شیمیایی به عنوان غلظت دهنده یا تنظیم ویسکوزیته دو عیب بزرگ دارد.

یکی اینکه غلظت دهنده ها در شرایط مختلف دمایی و پ هاش ممکن است خاصیت خورد را از دست بدهند و موجب تغییر حالت روان مایع لباسشویی شوند و از طرفی وقتی می توان با فرمولاسیون مناسب به غلظت و ریولوژی مناسب برای یک مایع لباسشویی دست یافت استفاده از ترکیبات غلظت دهنده تنها به افزایش هزینه های شما در ساخت مایع لباسشویی منجر می شود.

سوالات پرتکرار در مورد مایع لباسشویی

کدام یک از مواد شوینده مایع یا پودری بهتر است؟

تفاوت پودر و مایع لباسشویی جیست ؟

از جمله این تفاوت می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. پودرها  به طور کلی ارزان تر هستند در حالی که هزینه ی خرید برای مایع لباسشویی کمی بیشتر است.
 2. بسته بندی مقواییپودرها مزیت های سازگاری با محیط زیست، سبکی و راحتی حمل و نقل را دارد اما عیب بزرگ آن شرایط نگهداری آن می باشد.
 3. این بسته بندی ها در طی زمان استفاده رطوبت جذب کرده و حتی این رطوبت را به پودرها نیز منتقل می کنند. درحالی که پودرها ترکیبات با دوام تری نسبت به مایعات هستند اما جذب رطوبت توسط بسته بندی پودر لباسشویی سبب کاهش اثرگذاری و عملکرد پودرهای شوینده می شود.
 4. مواد تشکیل دهنده پودرها مانند سفید کننده ها، آنزیم ها و سورفکتانت ها با ثبات تر هستند اما به دلیل پایه ی آبی مایع لباسشویی دوام مواد به کار رفته در فرمولاسیون مایع لباسشویی کاهش می یابد و نیاز به مواد نگهدارنده ایجاد می شود.
 5. از معایب بزرگ پودرها، به آسانی حل نشدن اجزای با ثبات آن در آب و مخصوصا در آب های دما پایین می باشد که باعث ایجاد لکه های سفید روی لباس می شود. در حالی که مایع لباسشویی حاوی آنزیم های فعال در آب سرد می باشد.
 6. پودرهای لباسشویی در مقایسه با مایعات لباسشویی مواد شیمیایی و پرکننده های بیشتری دارد. به طور مثال استفاده از سولفات سدیم درون پودر در درازمدت به سیستم های فاضلاب آسیب می رسانند.
 7. انحلال مایع لباسشویی به علت پایه ی آبی که دارد بهتر از پودرهای لباسشویی می باشد.
 8. مواد شوینده مایع در بطری های پلاستیکی دارای یک درپوش که به طور ویژه به عنوان یک فنجان اندازه گیری، طراحی و بسته بندی شده است اما عیب بسته بندی پلاستیکی آن ها عدم سازگاری با محیط زیست و حمل و نقل مشکل به علت وزن بالای مایع می باشد.
 9. ماده ی اصلی در ساختار پودر لباسشویی بلیچ است که عامل اصلی پاک کنندگی پودر ها می باشد. اما این ماده بسیار شویندهی قوی می باشد که به بافت پاچه های ظریف ممکن است آسیب برساند و در شستشوی لباس های پر رنگ و رنگ تیره باعث بور شدگی لباس می شود.

چه نوع مایع لباسشویی مناسب برای پوست حساس است؟

افرادی که پوست حساس دارند اغلب از پاک کننده های مخصوص، لوسیون ها و سایر وسایل ملایم برای مراقبت از پوست استفاده می کنند. اما محصولی که غالباً از آن چشم پوشی می شود مواد شوینده لباس است.

هنگامی که لباس و پارچه های خود را در لباسشوییمی اندازید، ممکن است فکر کنید که شوینده در چرخه شستشو ۱۰۰درصد از بین رفته است. اما انتظار این را داشته باشید که مقدار کمی روی پارچه باقی بماند، که ممکن است پوست را تحریک کند، باعث بثورات، واکنش های آلرژیک، خارش و التهاب شود.

اگر شما یا هر کس دیگری در خانه خود افراد حساس به برخی از محصولات مراقبت از پوست و تمیز کننده دارید، تعویض شوینده ی لباس خود را به یک گزینه ی مایع لباسشویی ضد حساسیت، که حداقل مواد ممکن در ساخت آن به کار رفته است را در دستور کار خود قرار دهید.

مواد تشکیل دهنده در یک مایع لباسشویی ضد حساسیت برای افراد با پوست بسیار حساس حاوی هیچ رنگ، عطر مصنوعی، مواد شیمیایی زبر یا مواد براق کننده مصنوعی در لیست مواد تشکیل دهنده ی خود نخواهند داشت.

حداقل ۹۷ درصد از مواد گیاهی موجود در این نوع شوینده از طریق بیولوژیکی تجدید پذیر است. فرمولاسیون ایمن و موثر آن نه تنها برای پوست مناسب است ، بلکه برای دوست دار محیط زیست نیز می باشد.

چرا باید از مایعات لباسشویی بجای پودر استفاده کنیم ؟

 1. یک دلیل استفاده ی رایج از مایع لباسشویی به جای پودرها قوی بودن ترکیبات به کار رفته در پودرهای لباسشویی می باشد که شاید در شستشوی روزمره نیاز به برخورد خشن با لباسه هایمان نباشد.

پودرها بدلیل داشتن بلیچ یا پربورات بعنوان سفید کننده، پس از استفاده های مکرر باعث کاهش دوام البسه،تغییر رنگ و شکل لباس‌های ظریف و کشباف و نیز تغییر رنگ و بور شدن لباس های پر رنگ یا تیره و مشکی می گردند. به همین علت برای شست و شوی لباس های گران قیمت و با پارچه های ظریف و ابریشمی استفاده از پودر توصیه نمی شود.

 1. دمای آب یک عامل بزرگ در استفاده رایج مایع لباسشویی می شود. زیرا فرقی نمی کند که آب لباسشویی روی حالت آب سرد یا گرم باشد، مایع کاملاً با آب شستشو مخلوط می شود زیرا به صورت در محلول است.
 2. سلامت دستگاه شما اهیمت بعدی در استفاده از مایع می باشد. تکه های پودر حل نشده در مجاری و قطعات ماشین لباسشویی شما باقی می ماند و سبب انسداد می شوند و همانطور که می دانید این امر به مرور باعث کاهش عملکرد ماشین لباسشویی شما می شود.

آیا مایع لباسشویی سمی است؟

یکی از مضرترین و سمی ترین مواد شیمیایی موجود در شوینده لباس، ۱،۴-دیوکسان است.

این ماده شیمیایی که در ساختار رنگ ها و لاک ها نیز وجود دارد، در مارک های معتبر مواد شوینده مانند تاید نیز یافت می‌شود. سازمان حفاظت محیط زیست این حلال را یک ماده سرطان زا برای انسان می داند و می گوید: “۱،۴-دیوکسان به عنوان حلال استفاده می شود.

بهترین مارک مایع لباسشویی چه ویژگی هایی دارد؟

از بهترین برندهای مایع لباسشویی موجود در بازار می توان به پرسیل (Persil)، اکتیو (Active)، فرنل و سافتلن اشاره کرد. فرمولاسیون استاده شده این مایعات لباسشویی پارامتر مهم یک شوینده ی مناسب را رعایت کرده اند.

اهمیت خرید یک مایع لباسشویی مناسب در این است که شما از لباس ها که در سطح اول برخورد با پوست بدنتان استفاده می کنید و اگر مایع شوینده ی مناسبی انتخاب نکرده باشید نه تنها به شما احساس راحتی نمی دهد بلکه دچار حساسیت های پوستی، احساس خارش و قرمزی می شوید.

بهترین فرمولاسیون مایع لباسشویی خوشبو، ضد حساسیت و حاوی نرم کننده به طور قابل توجهی در از بین بردن لکه های سخت و بوی سرسخت لباس موثر است.

به توصیه متخصصان برای پوست های حساس از مایع لباسشویی بی بو با فرمولاسیون بدون عطر یا رنگ، مایع لباسشویی حاوی نرم کننده که باعث لطافت پوست می شود، استفاده شود.

مایع لباسشویی ضد حساسیت، پارچه ها را از عوامل حساسیت زا از جمله شوره حیوانات خانگی، گرد و غبار و گرده گل هابه طور موثر پاک می کنند
مایع لباسشویی مناسب باید بتواند باعث از بین بردن بوی بد عرق و دوده آتیش شود اما همچنان خاصیت لطیف کنندگی لباس را از دست ندهد.

مواد شوینده مایع لباسشویی گیاهی حاوی مواد تشکیل دهنده از گیاهان با غلظت مناسب ، از جمله آنزیم های ضد لک برای تمیز کردن موثر پارچه ها بدون تحریک پوست، بدون سولفات و فسفات، فرمالدئید و یا مواد براق کننده مصنوعی ساخته می شود.

فرمالدئید یک ماده نگهدارنده رایج ولی سرطان زا می باشد که در صورت جمع شدن دوزهای آن با گذشت زمان، ممکن است مسمومیت ایجاد کند.

مواد شوینده خشکشویی چگونه فرموله می شوند؟

فرمولاسیون شوینده های مایع ماشین لباسشویی بسیار اقتصادی است تا جایی که مخلوط تنها ۵ درصد از سورفکتانت در آب و مواد نگهدارنده می تواند سبب تولید یک محصول و عرضه به بازار گردد.

اضافه کردن افزودنی های دیگر باعث افزایش خاصیت پاک کنندگی به میزان ۲ تا ۴ برابر می شود.

در تهیه ی فرمولاسیون مایع لباسشویی باید انتظارات مصرف کننده برای لباسشویی روشن کننده، تازه و تمیز کننده ی لباس را برآورده کنید در حالی که تأثیر آن بر محیط زیست را به حداقل برسانید.

مواد افزودنی مایع لباسشویی مایع مثل پلیمرها، ضد کف، آنزیم ها و مواد فعال کننده سطح به دارندگان برند کمک می کند محصولات مقرون به صرفه ای را که مصرف کننده می تواند روی آنها حساب کند تولید کنند.

فرمولاسیون مایع لباسشویی شیمیچی

یکی از مشکلات عمده در تولید محصولات بهداشتی و شوینده این است که تولید کنندگان اطلاعات کامل بر روی برچسب های محصولات قرار نمی دهند. به طوری که ممکن است در ساخت محصول مقدار ناچیزی از یک ماده استفاده شود اما در اطلاعات مواد تشکیل دهنده قرار نگیرد.

تنها راه برای تأیید سطح آزمایش، تماس مستقیم با تولید کننده فرمولاسیون می باشد.

ما می توانیم به تولید کنندگان کمک کنیم تا محصولات خود را با ترکیبات پویا برای طیف وسیعی از لوازم، از دیگر رقبا متمایز کنند.

از این سایت و دانش ما استفاده کنید تا ارزیابی کنید که چه چیزی از مواد شوینده لباس می خواهید؟ از چه موادی در ساخت ماده ی شوینده می خواهید اجتناب کنید و بهترین عملکرد را با توجه به بررسی های ما پیدا کنید.

از مزایای محلول های شوینده مایع لباسشویی با فرمولاسیون شیمیچی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نرم کنندگی لباس حین شستشو بدون استفاده از ترکیبات حساسیت زا
 2. عملکرد ضد بور شدگی و رنگ پریدگی پارچه
 3. عطر ماندگار
 4. کنترل کف در سیستم های با بازده بالا
 5. اصلاح کننده های رئولوژی برای بهبود بافت
 6. سفیدی برتر و ماندگار
 7. از مخلوط شدن صابون آهک در صابون های اسید چرب جلوگیری می کند.

اگر نیازمند فرمولاسیون هستند با شیمی چی در ارتباط باشید.

راه اندازی خط تولید انواع شوینده لباس

به منظور کسب اطلاعات در مورد خط تولید مایع لباسشویی و شرایط راه اندازی خط تولید انواع شوینده ی لباس با متخصصان شیمیچی در این زمینه تماس حاصل کنید.

کارشناسان و متخصصان گروه شیمیچی آماده ی انجام همکاری و مشاوره ی تخصصی در زمینه ی خط تولید محصولات بهداشتی و شوینده شامل:

 1. شرایط خرید خط تولید شوینده
 2. خرید و نحوه ی خرید مواد اولیه
 3. اطلاعات تخصصی برچسب محصول
 4. فرم سه برگی غذا و دارو
 5. تحلیل بازار و مارکتینگ محصولات شوینده

مطابق با استانداردهای کشوری و بازار جهانی نیز برای مشتریان خود می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس دفتر مرکزی : ۰۲۱۴۴۳۴۰۱۳۱

شماره موبایل و وات ساپ : ۰۹۳۵۵۷۳۰۰۳۷

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب شیمیچی

دیدگاه شما

بدون دیدگاه

ارسال پیام
سوالی هست؟
سلام
شیمیچی پاسخگوی سوالات فنی شماست!
Powered by